Спортивний клуб Тигр відділення №7

Секции:
Преимущества:

Парковка

Зона отдыха


Спортивний клуб Тигр – це не просто секція, в яку ви відводите свою дитину на годину занять або займаєтесь самі. Це велика родина, яка складається з понад 500 дітей, їх батьків та інструкторів. Завдання клубу виховати здорових, сильних і загально розвинутих дітей. У нас ростуть не тільки професійні спортсмени, а й талановиті митці, музиканти.

На даний час в клубі працює дев"ять інструкторів-фахівців.

Тренерський склад щороку підвищує свій кваліфікаційний рівень з допомогою наставників — фахівців всеукраїнського та міжнародного класу. Тренери та вихованці клубу постійно беруть участь у спортивних заходах України та  Європи.

Ми йдемо вперед і не зупиняємося на досягнутому: збільшується кількість залів, де мають змогу займатися івано-франківці, розвивається мережа залів у районах Івано-Франківської області. А ще спорт-клуб «ТИГР» є активним учасником багатьох соціальних проектів, які реалізуються громадськими організаціями м. Івано-Франківська, існують пільги для дітей вразливих категорій, програми лояльності для членів клубу.

 • Спортивний клуб Тигр відділення №7 - Ивано-Франковск, Джиу-джитсу
Секции и цены
 • Разовое посещение
  от60грн.
 • Бесплатное занятие
  Да
 • Абонемент на 12 занять
  400 грн
Отзывы о Спортивний клуб Тигр відділення №7

5 из 5

 • Оценка:
  5из 5

  У клубі досить таки не погано, якщо чесно)))) умови посередні, але клуб бере своєю атмосферою) рекомендую!!

 • Оценка:
  5из 5

  Дуже радий, що моя дитина стала частиною цієї великої родини. Мій син дуже швидко вписався в колектив і знайшов спільну мову з тренером.

Добавить отзыв о Спортивний клуб Тигр відділення №7
Оценка: